Meist

Kes/Mis on Business Media?

Business Media Eesti

Meie eesmärgiks on aidata just Sinu äril kasvada ning tõsta Sinu bränditeadlikkust.

Paikeme Tallinna vanalinnas ning meist on kiirelt saamas üks enim-tahetud digiagentuure Eestis ja seda hea põhjusega – meie toome tulemusi.

Alustades juba aastal 2011, viimase seitsme aasta jooksul oleme osalenud üle 200-s digiprojektis nii Eestis kui ka välismaal. Alustades ülilihtsate veebilahendustega, lõpetades viraalsete turunduskampaaniatega mis on jõudnud üle 20 miljoni inimeseni globaalselt.

Alates meie esimesest tegutsemispäevast on fookuses olnud kaks eesmärki. Esiteks tuua klientidele mõõdetavaid tulemusi, mitte mõttetut virr-varri. Teiseks, jõuda järgneva kümne aasta jooksul Baltikumi kümne suurema digiagentuuri hulka.

Teisele punktile me liiga lähedal veel ei ole kuid eelnev on täppi läinud. Oleme Eesti online-turgu sadadele tuhandetele kasutajatele paremaks muutnud ning ka kümnete ettevõtjate elusid muutnud.

Mida me teeme?

Kuigi me oleme põhiliselt tuntud oma ülivingete veebilahenduste ja e-poodide eest, leiab meie valikust ka palju muud.

Pole midagi, mis meie tiimi rohkem rahuldaks kui innovaatsete digistrateegiate loomine ning nende edasi arendamine läbi katsetamise ja protsesside optimeerimise.

Meie fookus läheb puhtalt:

  • Parema äri loomisele
  • Õige turuosa leidmisele ja isiklikustatud kogemusele
  • Offline informatsiooni kasutamisele, et luua paremat online-kogemust
  • Sinu ettevõtte kasumlikkuse tõstmisele ja üleüldisele efektiivsuse parandamisele

Meie digiturunduse tiimil on kokku üle 100 aasta kogemust ning läbi selle suudame Sind aidata pea igas valdkonnas.

Sisuloome

Aitame Sul igakuiselt kirjutada parimaid artikleid Sinu valdkonnas. Olgu selleks kakssada sõna murutraktoritest, või kolmtuhat sõna sidrunite koorimisest. Meie kirjanikut tulevad Sulle appi.

Reklaamitöö

Olgu selleks LinkedIni reklaamid, Facebooki reklaamid, Google AdWords või mõni muu reklaamkanal, aitame Sul kampaaniaid kõige efektiivsemalt jooksutada.

Paneme strateegia nullist kokku, kasutades ära konkurentide infot ning muud valdkonna ajalugu ning saadame selle kõigepealt Sinule või Sinu tiimile ülevaatamiseks. Peale seda hakkab copywriter ja disainer tööle ning tuleme taas nende kinnitamiseks Sinu juurde.

Kui kõigega rahul olete, lähevad kampaaniad laivi ning meie strateegid hoiavad igapäevaselt tulemustel silma peal ning veenduvad, et reklaamid on kasumlikud.

P.S. Iga kampaania mis me käivitame jooksutab ka A/B testi. See tähendab, et igast reklaamist teeme alati kaks variatsiooni ning aja möödudes kõik kampaaniad muutuvad ainult paremaks.

Otsingumootoritele optimeerimine

Otsingumootoritele optimeerimine

Nii lahedad kui AdWordsi kampaaniad ka ei ole, enamik inimesi ei taha tegelikult reklaamidele klikata. Milleks kuulata kedagi, kes maksab, et Sinu silmade ette jõuda?

Google valib ka “orgaaniliselt” tulemusi mida näidata ja seda sadade erinevate faktorite alusel. Otsingumootoritele optimeerimise läbi aitab Googlel Sinu veebilehte kõige paremini mõista, et nad teaksid täpselt milliste märksõnade puhul just Sinu veebilehte top kolme hulgas näidata.

Vaatame üle veebilehe struktuuri ja koodi, uurime mis konkurentidel kõige paremini töötab ja palju muud.

Veebilahendused

Kogu eelnev töö on täiesti mõttetu kui Sinu veebileht müüki ei tee. Nagu eesti top turundusstrateegi Timo Porval on öelnud, Sinu veebileht on kui 24/7 müügimees kes Sinu eest tööd teeb.

Aga kui tema ühtegi müüki kinni ei pane, milleks me sinna külastajaid saadame ja turundusraha põletame?

Aitame Sulle luua veebilehe mis ei ole lihtsalt kaunis visiitkaart, vaid korralik müügimees, kes teab täpselt kes tema klient on, mida ta ühelt veebilehelt otsib ning miks ta oma ostu katki võib jätta.

Kokkuvõtteks

Vahet ei ole mis su mureks on, võid alati Business Media tiimi peale loota.

Vaata kindlasti ka meie “Kontakt” lehte kust saad päringu esitada ja vastame sulle esimesel võimalusel.

Tahad niisama lobiseda? Pole probleemi, kirjuta meile!